Kalendarze
Z przyjemnością prezentujemy ofertę kalendarzy na rok 2022.

Nasze kalendarze i terminarze wyróżniają się kreatywnym projektem, wysoką jakością wykończenia, stylową estetyką i użytkową trwałością. Efekty dotychczasowych prac sprawdzisz w Realizacjach.

Kalendarze firmowe

Kalendarz to ważny element pracy i produktywnego funkcjonowania dla wielu ludzi. Są cenione za możliwość zapisywania ważnych dat i informacji, planowania od kilku dni w przód, aż po miesiące i lata. Dla jednych to jedynie miły dodatek, dla innych źródło wiedzy i instrukcji do spędzenia produktywnego dnia.
Obecnie na rynku można znaleźć wiele kalendarzy o rozmaitej wielkości, formatach, zastosowaniu, obecności dekoracyjnych elementów lub materiału, z którego zostały wykonane. Każde z nich posiada oddzielną specyfikację, przeznaczenie i zwolenników. W ostatnich czasach największą popularnością cieszą się: kalendarze eco, wykonane z ekologicznych materiałów, kalendarze firmowe, reprezentujące logo i wartości danej firmy oraz kalendarze trójdzielne, czyli rozwiązanie dla ściennej dekoracji.

Kalendarze eco

To ekologia zamknięta w praktycznym opakowaniu. Kalendarze firmowe wykonane w technologii eco cechują się przetworzonym oraz łatwo biodegradowalnym materiałem. Dzięki temu produkcja kalendarzy eco nie wymaga ingerencji w środowisko i proces jego niszczenia poprzez np. ścinkę drzew. Kalendarze eco są zatem wyraźnym i głośnym zakomunikowaniem wsparcia ochrony środowiska naturalnego, a także realnego wpływu na aktualny stan jakościowy natury i krajobrazu.
Dodatkowo, kalendarze eco mogą stanowić miły akcent w codziennym natłoku zadań i szybkiego trybu życia. Materiały, z których wykonane są kalendarze eco, sprawiają, że faktura oraz wygląd stron lub okładki przywodzi na myśl kojące chwile spędzone na łonie natury. Zastanawiając się nad rodzajem kalendarzy firmowych, warto wziąć pod uwagę kalendarze eco. Jest to nie tylko symbol walki o ochronę środowiska i ekologiczną przyszłość, ale także nostalgiczny, przyjemny element, który znacznie umili dzień.

Kalendarze trójdzielne

Kalendarze firmowe wiszące na ścianach w biurze partnerów biznesowych lub w domach ważnych klientów to praktyczny sposób na pozostanie w stałym kontakcie z nimi. Wśród oferowanych kalendarzy firmowych ściennych znajdują się kalendarze czterodzielne, jednodzielne oraz kalendarze trójdzielne. Ostatnie z nich - trójdzielne, to najpopularniejszy wybór.
Największą zaletą kalendarzy trójdzielnych jest ich duża powierzchnia reklamowa w połączeniu z równie dużą powierzchnią funkcjonalną kalendarza. Proporcja główki i nóżek, na których znajdują się najważniejsze części kalendarzy firmowych, są wyrównane do wielkości kalendariów.
Kalendarze trójdzielne dostępne są w różnych rozmiarach, w zależności od potrzeb projektu. Do wyboru jest także technika ich wykonania - znaleźć można kalendarze trójdzielne klejone lub na spirali. We wszystkich istnieje możliwość zamówienia uszlachetnień w postaci wykończenia lakierem UV z połyskiem na całej powierzchni lub miejscowo, folią lub lakierem dyspersyjnym z połyskiem oraz w wersji matowej. Wszystkie kalendarze trójdzielne są pakowane w celofan albo kopertę z możliwością jej zadrukowania.

Inne kalendarze firmowe

Wśród dostępnych kalendarzy firmowych, które też sprawdzą się jako dobry prezent, znajdują się kalendarze biurkowe, terminarze stojące lub kalendarze plakatowe. Jednakże to właśnie kalendarze eco i trójdzielne cieszą się największą popularnością już od wielu lat. Warto zadbać o ochronę kalendarzy firmowych i ich bezpiecznie przetransportowanie do rąk docelowych osób. Etui na kalendarze książkowe nie tylko dobrze je zabezpieczy, ale doda również prezentowi uroku i profesjonalizmu.