Reklama i Poligrafia
notesy

Notesy reklamowe

Jednym z wielu oferowanych przez nas produktów w ramach reklamy i poligrafii są notesy reklamowe. Choć mogłoby się wydawać, że notowanie na papierze to już przeżytek, warto poobserwować ludzi w ich codziennej pracy. Szybko zauważy się, że sporządzanie szybkich notatek znacznie częściej będzie odbywało się przy użyciu kartki papieru i długopisu, niż klawiatury i ekranu laptopa.
Notatniki i notesy nigdy nie odejdą z życia codziennego oraz zawodowego. Znaleźć je można w kuchni, jadalni, salonie, na biurach i niemal w każdym miejscu pracy. Wykorzystywane są do wielu różnych funkcji, ale przede wszystkim do zapisywania takich krótkich informacji, jak adres, nazwisko, numer telefonu, lista zadań lub zakupów. Są także idealnym miejscem na reklamę Twojej firmy.

Praktyczność i użyteczność

Nikogo nie zdziwi stwierdzenie, że notesy reklamowe są praktycznym rozwiązaniem, nie tylko ze względu na ich pierwotną funkcję. Zapisując daną informację, człowiek bardzo często próbuje ją zapamiętać wzrokowo. A więc będzie przypominał sobie obraz własnych słów zapisanych na tle… logo Twojej firmy lub innego znaku graficznego, za pomocą którego marka jest rozpoznawalna na rynku.
Właśnie ta funkcja czyni notesy reklamowe ponadczasowymi i uniwersalnymi prezentami. Mogą stanowić mały dodatek do innych gadżetów firmowych rozdawanych w ramach prezentów świątecznych lub rocznicy współpracy.

Różnorodność

Notesy reklamowe można zamówić w wielu różnych formatach, w zależności od potrzeb i docelowego użytkowania. Znajdują się tu małe, podręczne formaty do naprawdę krótkich notatek, ale także duże wymiary zbliżone do rozmiarów kartki A4, które nie tylko pomieszczą dużo informacji, ale również są rozwiązaniem ekonomiczniejszym.
Ilość kartek, sposób klejenia, umiejscowienie logo i dodatkowych elementów graficznych - to wszystko może zostać zaprojektowane i doprecyzowane w trakcie przygotowania notesów reklamowych na życzenie.

2w1 - kalendarz biurkowy i notesy reklamowe

Notesy reklamowe mogą również pojawić się w jeszcze praktyczniejszej i ciekawszej formie, a mianowicie wraz z kalendarzem biurkowym. To stojący kalendarz biurkowy z kalendariami na spirali, które mogą być w standardowej formie lub dostosowane pod indywidualne potrzeby zamówienia. U podnóża kalendariów, na tekturowej podkładce umieszczone są dwa klejone notesy reklamowe po 50 kartek, w różnych formatach oraz pięć papierowych, kolorowych znaczników indeksujących.
Jest to skuteczniejszy i praktyczniejszy sposób na rozpowszechnianie wizerunku Twojej firmy. Kalendarz biurkowy z notesami reklamowymi może pojawić się na biurkach ważnych klientów lub w przestrzeni biurkowej partnerów biznesowych, dzięki czemu będzie stale przypominał im o Twojej obecności oraz produktach czy usługach, jakie oferujesz. Dodatkowo załączone w zestawie notesy reklamowe będą podbijały te myśli w trakcie sporządzania notatek, chowania ich do podręcznego kalendarza lub przyczepiając do ramy monitora.
Kalendarz biurkowy z notesami reklamowymi posiada możliwość wykonania uszlachetnień takich, jak lakier dyspersyjny w połysku lub macie, miejscowy lakier UV oraz matowa lub połyskująca folia. Ich zadaniem jest nie tylko podbicie wykreowanego wizerunku, ale także ochrona powierzchni reklamowych.

Notesy reklamowe - niepozorny dodatek o ogromnej sile reklamowej

Notesy reklamowe, choć sprawiają wrażenie nieistotnych elementów w trakcie aktualnie dynamicznej pracy, nadal są niezawodne i pożądane. Dzięki przyjaznej i kompaktowej formie, sprawdzą się na biurku lub w przestrzeni domowej każdego człowieka. Umieszczenie na nich logo firmy to świetny pomysł, aby ich użytkownik nieustannie wracał myślami do Twojej firmy, jej produktów oraz usług.